Usługa Legimi w bibliotece !!!

Legimi to:

• ponad 25 tys. książek elektronicznych, głównie beletrystyki,
  • własna e-półka z książkami dostępnymi 24 godziny na dobę, które możesz czytać online i offline z każdego miejsca i na wybranych dwóch urządzeniach jednocześnie (laptopie, tablecie, smartfonie ).

Od 4 lutego 2020 roku konsorcjum rozpoczyna działalność i od tej daty biblioteki mogą przekazywać kody dostępu do aplikacji swoim zarejestrowanym użytkownikom.

Biblioteka w Mikołajkach ma do dyspozycji  co miesiąc: 5 kodów

Aby uzyskać bezpłatny dostęp do serwisu LEGIMI,wystarczy:

1. Posiadać aktualną kartę biblioteczną Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Mikołajkach

2. Odebrać kod dostępu. Pobrany kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany - w przeciwnym wypadku wygasa.

3. Wejść na stronę www.legimi.pl/wbp_olsztyn

4. Wpisać kod dostępu otrzymany w bibliotece.

5. Zaakceptować regulamin wypożyczeń.

6. Zarejestrować (nowi Użytkownicy) lub zalogować się w serwisie (Użytkownicy, którzy już posiadają konto w Legimi.

7. Pobrać bezpłatną aplikację Legimi na urządzenie na którym planuje się czytać.

8. Zalogować się do aplikacji i od tego momentu można czytać e-booki a także słuchać audiobooków i synchrobooków bez ograniczeń.

Aby przedłużyć dostęp do serwisu LEGIMI na kolejny miesiąc należy:

1. Wejść na stronę www.legimi.pl/wbp_olsztyn

2. Wpisać kod dostępu na kolejny miesiąc.

3. Zalogować się na swoje konto wpisując login i hasło użyte podczas rejestracji do serwisu.

Kody mają ważność 1 miesiąca od momentu aktywowania. W tym czasie każdy czytelnik może pobrać w aplikacji Legimi dowolną liczbę e-książek. Jeśli czytelnik otrzyma komunikat o przekroczeniu limitu stron, oznacza to, że wyczerpała się pula dla całej placówki.

Zapraszamy do biblioteki !