WIZYTA W PRZEDSZKOLU

„ BAJKOWY DOMEK ‘’

Dnia 20.12.2019r. pani bibliotekarka z Biblioteki Publicznej w Mikołajkach odwiedziła dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Bajkowy Domek” z grupy „Elfy’’. Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Kwadrans na bajkę”.

Pani Katarzyna Włodarska przeczytała maluchom książeczkę Barbary Derlickiej „Uśmiechnięte aniołki”, w której to pozycji znajdowały się przepiękne wierszyki o aniołkach.

Na zakończenie przedszkolaki wręczyły pani Kasi własnoręcznie wykonaną choinkę i złożyły świąteczne   życzenia.

Katarzyna Włodarska