Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Mikołajkach

9.01.2020 ( CZWARTEK) GODZ.18.00

klub czytelniczy ABC

sztuka:  PRZYSTOJNIACZEK

On i ona spotykają się po latach, by w ciągu może rozliczyć jednej nocy przywołać wspomnienia, może odbudować dawną bliskość, przeszłość, a może zbudować wspólną przyszłość?. Oboje jednak mają już za sobą sporo doświadczeń z dorosłego życia. Czy uda im się podążyć za marzeniami z młodości? Maria i Diego stają przed poważnym wyzwaniem…

Czytają: Alicja i Paweł Parczewscy