Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych

18.12.2019 o godz.18.00 w czytelni biblioteki odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych.

W spotkaniu uczestniczyło 11 klubowiczek. Omawialiśmy książkę Natalii Sońskiej "Obudź się, Kopciuszku". Na początku pani Agnieszka zapoznała nas z życiem i twórczości pisarki.

Stwierdziłyśmy jednogłośnie, że  pozycja "Obudź się Kopciuszku" jest lekturą lekką i przyjemną. To dobry relaks na wieczór po ciężkim dniu pracy. Godna poleceniu na jesienne-zimowe wieczory.