Wigilijne spotkanie

Dnia 13.12.2019 w czytelni biblioteki odbyło się wigilijne spotkanie Mikołajskiego Klubu Poezji. Na początku pani Renata Gawlińska powitała klubowiczów i złożyła im serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Następnie pani Katarzyna Włodarska przeczytała przepiękne wiersze: "Wilia" Stanisława Miłaszewskiego i "Pomódlmy się w Noc Betlejemską.." ks. Jana Twardowskiego.
Potem pan Jarosław Choromański zaprezentował swój nowy wiersz "Boże Narodzenie", a w następnej kolejności wszyscy uczestnicy spotkania przeczytali po kilka wierszy o tematyce świątecznej naszych lokalnych poetów.
Nie mogło również zabraknąć wigilijnego poczęstunku: pierogów, krokietów, barszczyku, makowca, keksu i piernika.
Na zakończenie pani kierownik biblioteki wręczyła klubowiczom prezenty - piękne aniołki.
Spotkanie minęło w radosnej, miłej i świątecznej atmosferze.

Katarzyna Włodarska