MALUSZKI Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

Dnia 10.12.2019r. do Biblioteki Publicznej przyszły z wizytą dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Bajkowy Domek” z grupy „Elfy”. Spotkanie to odbyło się w ramach akcji „Kwadrans na bajkę”.

Pani bibliotekarka przeczytała przedszkolakom trzy bajeczki mówiące o przygotowaniach do Bożego Narodzenia”. Potem dzieci opowiedziały o tym, co chciałyby dostać od Mikołaja pod choinkę.

Następnie przy dźwiękach kolęd dziesięcioro maluchów pięknie pokolorowało szablony choinek, bombek, dzwoneczków i gwiazdek.

Na zakończenie panie bibliotekarki podarowały dzieciom słodkie batoniki.

Katarzyna Włodarska