Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych

Dnia 29.11.2019 o godz.17.00 w czytelni biblioteki odbyło się spotkanie członków Dysksusyjnego Klubu Książki dla dorosłych.

W spotkaniu uczestniczyło 12 osób.

Tematem dysksusji była książka Gillian Flynn "Mroczny zakątek".

Na początku jedna z klubowiczek zapoznała nas z życiem i twórczością pisarki . Następnie każda z pań wypowiedziała się na temat przeczytanej książki,jej wrażenia,odczucia.Ogólnie książka podobała się i jest na swój sposób wciągająca. Całość czyta się z zainteresowaniem.

Polecamy wszystkim miłośnikom thirllerów.