„ ŻABKI ” Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

Dnia 08.11.2019r. Bibliotekę Publiczną w Mikołajkach odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego „Promyczek” z grupy „Rybki”.

Wizyta ta odbyła się w ramach projektu „Mała Książka - Wielki Człowiek”. Przedszkolaki odebrały wyprawki czytelnicze promujące tę akcję i dowiedziały się, jak można ciekawie spędzić czas w bibliotece, jakie książki można wypożyczyć i jakie kolorowe czasopisma obejrzeć. Pani bibliotekarka przeczytała wiersz, który miał na celu zachęcić młodych czytelników do obcowania z literaturą.

Po zrobieniu piątkowego zdjęcia, sześciolatki otrzymały słodki upominek, obiecując, że wrócą tu niebawem z rodzicami.

Katarzyna Włodarska