GOŚCIE Z „ARKI” Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

Dnia 31.10.2019r. czytelnię Biblioteki Publicznej w Mikołajkach odwiedzili podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy „ Arka”. Spotkanie to było kontynuacją cyklu wizyt pod hasłem „Biblioteka dla Każdego”.

Na początku pani Renata Gawlińska serdecznie powitała przybyłych gości i zaprosiła na słodki poczęstunek oraz kawę i herbatę.

Następnie podopieczni zaprezentowali recytacje słów znanych i popularnych piosenek we własnych przepięknych, wzruszających interpretacjach. Całość dopełniała linia melodyczna z tych właśnie wykonywanych utworów.

Spotkanie przebiegło w miłej, nostalgicznej i przyjemnej atmosferze przy rozmowach o życiu, przemijaniu i miłości.

Do zobaczenia za miesiąc.

Katarzyna Włodarska