Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych

29 października o godz.17.00 w czytelni biblioteki odbyło się spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych.

W spotkaniu uczestniczyło 12 osób. Omawialiśmy książkę Francesca D"Adamo "Iqbal". To prawdziwa historia dwunastoletniego chłopca z Pakistanu Iqbala Masiha, który na całym świecie stał się symbolem walki przeciwko wyzyskiwaniu dzieci w pracy.

To smutna historia  a zarazem to historia odzyskania wolności, historia MARZENIA.

Polecamy ją wszystkim zarówno dla dorosłych jak i dla młodzieży.