PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE

Dnia 25.10.2019r. czytelnię Biblioteki Publicznej w Mikołajkach odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego „Promyczek” w Mikołajkach z grupy „Stokrotki”.

Spotkanie odbyło się w ramach akcji „MAŁA KSIĄŻKA-WIELKI CZŁOWIEK”. Młodzi czytelnicy otrzymali w prezencie książki-wyprawki promujące tę akcję. Dowiedzieli się też co się robi w bibliotece i w jaki sposób można wypożyczyć książki. Posłuchali także wiersza napisanego specjalnie na tę okazję przeczytanego przez panią Katarzynę Włodarską.

Kolejne chwile upłynęły przedszkolakom na wspólnej zabawie, oglądaniu książeczek oraz zwiedzaniu biblioteki.

Na zakończenie wszystkie dzieci dostały słodkie upominki.