Biblioteka dla Każdego

Dnia 11.09.2019 w czytelni biblioteki miało miejsce spotkanie podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy "Arka".

Na początku pani Renata Gawlińska powitała gości, którzy zapewnili, że już nie mogli doczekać się pierwszego spotkania po wakacjach.

Uczestnicy tym razem przygotowali kilkanaście piosenek biesiadnych, które wspólnie wykonali przy akompaniamencie pianina.

Spotkanie przebiegło w przyjemnej, miłej i biesiadnej atmosferze przy żartach, śmiechu i ozywionych rozmowach.

Nie mogło też zabraknąć kawy, herbaty i słodkiego poczęstunku.

Wrześniowe spotkanie to kontynuacja cyklu wizyt w Bibliotece pod hasłem "Biblioteka dla Każdego".

Z przyjemnością spotkamy się znów za miesiąc.

Katarzyna Włodarska