DANE KONTAKTOWE

Biblioteka Publiczna w Mikołajkach

ul. Kolejowa 6,11- 730 Mikołajki

Koncert najlepszych uczniów koła muzycznego

4 czerwca o godz.17.00 w klubie czytelniczym ABC odbył się koncert najlepszych uczniów koła muzycznego działającego przy Centrum Kultury"Kłobuk" w Mikołajkach pod kierunkiem pani Elżbiety Popielarz.

Od kilku lat nasza biblioteka w czerwcu organizuje popisy gry na pianinie.

W tym roku wystąpili uczniowie Kółka Muzycznego reprezentujący różny poziom gry. Nie zawsze wynika to ze stopnia zaawansowania nauli, niemniej na pewno wymaga od ucznia żmudnych godzin ćwiczeń.

Mimo tylu obowiązków w szkole i w domu znajdują czas i chęci do rowijania talentu muzycznego.

W koncercie swoje umiejętności zaprezentowali:

Magdalena Archacka, Dawid Pupek, Zosia Witkowska, Oliwia Witkowska, FRanek Tkaczyk, Mela Leszczyńska, Ania Tymińska.

Koncert przepiękny- dziękujemy młodym wykonawcom.