DANE KONTAKTOWE

Biblioteka Publiczna w Mikołajkach

ul. Kolejowa 6,11- 730 Mikołajki

Spektakl dla dzieci promujący czytanie książek!

29.05.2019 w czytelni biblioteki odbyły się dwa spektakle dla dzieci promujące czytanie książek.

Na spotkanie zostały zaproszone dzieci z Przedszkola "Promyczek", "Bajkowy Domek" oraz uczniowie I klas ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Mikołajkach.

Na milusińskich czekało wiele zaskakujących zdarzeń! Spotkały Pana Kleksa, Babę Jagę, Kopciuszka, Zosię Samosię, Tygryska .... i inne postacie z bajek - i to jednej bajce!

Dzieci uśmiechnięte, zadowolone i o to nam chodziło!