Biblioteka dla Każdego

Spotkanie ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Mikołajkach

17 maja 2019  Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Mikołajkach po raz kolejny odwiedzili podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Mikołajkach.

Tematem spotkania był zbliżający się Dzień Matki. Nasi goście zaprezentowali przygotowane przez siebie wiersze o Matce.  Również pani Karolina Łapuć  wybrała wiersze o tej tematyce, które chętnie były czytane przez uczestników spotkania.  Nie zabrakło wzruszeń.

Było miło i sympatycznie.  Pani Basia w imieniu wszystkich wręczyła własnoręcznie wykonany upominek przez podopiecznych. Pani Marianna wręczyła piękny , wiosenny bukiet kwiatów.

Następne spotkanie w czerwcu .