Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

W dniach 8-15 maja 2019 po raz XVI obchodziliśmy Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. W tym czasie naszą Bibliotekę odwiedziły dzieci z Przedszkola: „Bajkowy Domek” i „Promyczek”.

Spotkania rozpoczynaliśmy od wspólnej zabawy integracyjnej. Następnie przedszkolaki wysłuchały bajki „Czarownica i pierniki” i rozwiązywały zagadki o bajkowych ulubieńcach. Najmłodsi mieli również okazję sprawdzić swoją znajomość alfabetu podczas zabawy w „Karteczkowy alfabet”. Na pamiątkę spotkania bawiły się w grafika i własnoręcznie wykonały zakładki do książek.

Na koniec na wszystkie dzieci czekał słodki poczęstunek.

Zajęcia w ramach Tygodnia Bibliotek 2019 przygotowała i  poprowadziła pani Karolina Łapuć.

A tak bawiły się nasi najmłodsi w bibliotece: