TEATR PRZY STOLIKU

10.06.2019 godz.18.00

Klub czytelniczy ABC

ŁAWECZKA

Ławeczka w parku i ich dwoje. Dwoje samotnych. Kiedyś coś ich połączyło. Jedna wspólna noc, wspólne plany na przyszłość, jakieś nadzieje, jakieś obietnice... Spotykają się w tym samym miejscu, po pewnym czasie, przypadkowo. Wracają do wspomnień, próbują znaleźć odpowiedź: co dalej? I gubią się – ona i on. Raz mówią sobie bolesną prawdę, za chwilę oszukują się. Tęsknią za prawdziwym uczuciem, ale się go boją. Czy związek ten ma jakąś szansę na ciąg dalszy?

Piękna, liryczno-komediowa opowieść w duchu Czechowa – jakże prawdziwa i aktualna zawsze i wszędzie, na wszystkich ławeczkach świata.

występują: Wiesława Szymańska, Marian Czarkowski

Serdecznie zapraszamy!