DANE KONTAKTOWE

Biblioteka Publiczna w Mikołajkach

ul. Kolejowa 6,11- 730 Mikołajki

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych

11.04.2019 o godz.17.00 w czytelni biblioteki odbyło się spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych.

Na początku spotkania pani Agnieszka Walczak zapoznała nas z życiem i twórczością Henninga Mankela.

Książki Mankela czytałyśmy wcześniej a „O krok” to kolejny dobry kryminał autora, gdzie napięcie na przemian rośnie i nieco opada co sprawia, że lektura jest prawdziwą przyjemnością, od której ciężko się oderwać.

Autor od początku pokazuje nam migawki z życia mordercy, ujawnia jego plany, motywy postępowania. Jednak nie ujawnia do końca kim jest. Kurt Wallander ma do rozwikłania wybitnie trudne morderstwa. Zabójca jest sprytny, ostrożny i pewny siebie.

Książka godna poleceniu, warto przeczytać.

Następne spotkaniu w maju 2019, czytamy książkę "Anioł do wynajęcia".