DANE KONTAKTOWE

Biblioteka Publiczna w Mikołajkach

ul. Kolejowa 6,11- 730 Mikołajki

„Biblioteka dla Każdego” – spotkanie Ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Mikołajkach

9 kwietnia 2019 Bibliotekę Publiczną po raz kolejny odwiedzili podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Mikołajach.

Tematem spotkania była Wiosna i zbliżające się Święta Wielkiej Nocy.

Obecni zaprezentowali przygotowane przez siebie wiersze o świątecznej tematyce. Chętni uczestnicy mogli również przeczytać utwory polskich autorów wybranych przez Panią Renatę Gawlińską.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, przy słodkim poczęstunku. Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy wręczyli w podziękowaniu własnoręcznie wykonany upominek.

Kwietniowe spotkanie to kontynuacja cyklu wizyt w Bibliotece pod hasłem „Biblioteka dla Każdego”.

Karolina Łapuć