Wielka Liga Czytelników

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS „WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW”

28 LUTEGO 2019 – etap powiatowy

Etap powiatowy odbył się w czytelni Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Mikołajkach.

Do etapu powiatowego zgłoszenia uczestników dokonywali koordynatorzy szkolno-biblioteczni

Godzina rozpoczęcia testu to : 10.00 a czas pisania testu: 60 minut.

Przewodnicząca komisji konkursowej przeczytała słowo wstępne od organizatorów oraz instrukcję wypełniania testu.

Test pisało 5 drużyn z klas 1-4 i 5-8.

W trakcie pisania testu uczestnicy nie mogli korzystać z tekstu książki, żadnych notatek i streszczeń.

Tytuły książek konkursowych do testu powiatowego:

klasy 1-4 :J. Bednarek: „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek ( czterech prawych i sześciu lewych)

klasy 5-8: Z. Nienacki: „Pan Samochodzik i niesamowity dwór”.

Po zakończeniu testu komisja konkursowa wprowadziła odpowiedzi uczestników do formularza online .

Czekamy z niecierpliwością na wyniki!