Dyskusyjny Klub Książki

29.01.2019 o godz.17.00 w czytelni biblioteki odbyło się  spotkanie członkówDyskusyjnegoKlubu Książki.

Omawialiśmy książkę Erica- Emmanuela Schmitta "Małżeństwo we troje"

Historie opowiedziane w kilku opowiadaniach są bardzo ciekawe i interesujące. Wszystkim klubowiczom bardzo podobały się. Na początku spotkania jedna z pań zapoznała nas z życiorysem Erica – Emmanuela Schmitta.

Poszczególne opowiadania uczą czytelnika pewnej wyrozumiałości wobec świata i własnego otoczenia. Bohaterowie chodzą po tych samych ulicach co my i mają problemy, które wypada zauważyć.

Poza tym są to najczęściej bohaterowie pozytywni.

Książkę serdecznie polecamy. Warto przeczytać.