„Biblioteka dla Każdego” – spotkanie Ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Mikołajkach

4 grudnia 2018 Bibliotekę Publiczną po raz kolejny odwiedzili podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Mikołajach. Tym razem wizyta miała charakter świąteczny.

Obecni na spotkaniu wysłuchali krótkich bajeczek o tematyce świątecznej i tradycjach wigilijnych na świecie, czytanych przez Panią Renatę Gawlińską, a także przez chętnych uczestników.

Spotkanie przebiegło w miłej, ciepłej atmosferze, przy słodkim poczęstunku i kolędach. Nie zabrakło również drobnych upominków od Mikołaja. Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy wręczyli w podziękowaniu własnoręcznie wykonany stroik świąteczny i ozdoby choinkowe.

Grudniowe spotkanie to kontynuacja cyklu wizyt w Bibliotece pod hasłem „Biblioteka dla Każdego”.

Karolina Łapuć