TEATR PRZY STOLIKU

10.12.2018 ( poniedziałek) godz.18.00

klub czytelniczy ABC

Kontynuacja opowieści o Doris i Georgu, których miłosną historię opisał Slade w pierwszej części swojej komedii „Za rok o tej samej porze. ”Bohaterowie są już bardziej dojrzali. Dzieci Doris usamodzieliniły się, a ona sama podejmuje kolejne życiowe wyzwanie – zostaje poczytną pisarką. Mała córeczka Georga dorasta otoczona czułą opieką ojca i zaprzyjaźnionej z nim sąsiadki. Kochankowie wciąż spotykają się w tym samym miejscu i o tej samej porze, ale wraz z upływem czasu stają się bardziej refleksyjni, wyrozumiali i czuli wobec siebie. Namiętność przeradza się w serdeczną przyjaźń, która sprawdzi się w momentach próby. Jedną z nich okaże się ciężka choroba Doris...

Występują: Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski a słowo wstępne wygłosi Elżbieta Lenkiewicz