Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia w bibliotece

Dnia 27 listopada Biblioteka Publiczna w Mikołajkach wraz z przedszkolakami z Przedszkola „Bajkowy Domek” w Mikołajkach obchodziła Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

Impreza czytelnicza rozpoczęła się od przybliżenia krótkiej historii pluszowego misia oraz innych bohaterów literackich, zarówno filmowych jaki i z książek, znanych i mniej znanych. Następnie przedszkolaki rozwiązywały zagadki oraz brały udział w konkursach, które dostarczyły dużej dawki śmiechu i zabawy. Na koniec spotkania wysłuchały bajeczki Czesława Kupisiewicz „O misiach Bazylętach” i wykonały misiowe buźki z balonów i otrzymały misiowe opaski.

Karolina Łapuć