Dysksusyjny Klub Książki dla dorosłych

9 listopada 2018 o godz.17.00 w czytelni biblioteki odbyło się  spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych.

W spotkaniu uczestniczyło 11 osób. Omawialiśmy książkę Alice Munro "Przyjaciółka z młodości".

"Przyjaciółka z młodości" to kolejny zbiór opowiadań, od którego nie mogliśmy  się oderwać. Czytaliśmy z pasją, a jednocześnie delektowałyśmy się atmosferą i stylem utworów.
Autorka z niby niewiele znaczących epizodów tworzy opowieści, które poruszają do głębi przeżyciami bohaterów. Największe wrażenie zrobił na nas tytułowy utwór, ale każdy następny także jest godzien uwagi i sprawia, że nie można przestać o nim myśleć po przeczytaniu ostatniego zdania.

Następne spotkanie w grudniu 2018 , czytamy książkę  ks. Jana Kaczkowskiego "Grunt pod nogami".