Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych

27.09.2018 o godz.17.00 w czytelni biblioteki odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych.

W spotkaniu uczestniczyło  8 klubowiczek. Omawialiśmy książkę Małgorzaty Braunek- Jabłoń w ogrodzie, morze jest blisko.

Na początku spotkania jedna z uczestniczek, pani Ewa zapoznała nas z życiorysem i karierą Małgorzaty Braunek.

Książka Jabłoń w ogrodzie, morze jest blisko to rozmowa z ikoną polskiego kina i nauczycielką buddyjską Małgorzatą Braunek.

Ciekawa książka, w której aktorka z pasją opowiada o swoim życiu zawodowym i osobistym, o tym, dlaczego nagle, będąc u szczytu sławy, zrezygnowała z aktorstwa, do którego wróciła po wielu latach. Pani Małgorzata wiele miejsca poświęca rozmowom o buddyzmie, filozofii zen, dalekowschodniej kulturze i odnowie duchowej.

To wartościowa, poruszająca i pouczająca rozmowa. Tę książkę czyta się z ogromną przyjemnością.

Polecamy ją wszystkim. To jedna z lektur, która daje spory zastrzyk energii i życiowej mądrości.

Następne spotkanie w październiku, będziemy omawiały książkę Lin Steep "Nad rzeką marzeń".