" Mała Książka - Wielki Człowiek"

Biblioteka Publiczna w Mikołajkach zakwalifikowała się do projektu "Mała Książka - Wielki Człowiek". Trzylatki".

W projekcie udział wezmą 3-latki uczęszczające do  Przedszkola Samorządowego "Promyczek" oraz "Bajkowy Domek". Placówki otrzymały informacje na temat projektu z prośbą o dotarcie do rodziców dzieci i zaproszenie do biblioteki.

Mamy pierwszą czytelniczkę - Maję Majewską, która przyszła do biblioteki z mamą i otrzymała wyprawkę czytelniczą w postaci:

książki"Pierwsze wiersze dla ...", Kartę Małego Czytelnika oraz naklejkę .

Od dziś czyli 20 września 2018 została naszą czytelniczką i wypożyczyła pierwszą książkę.

Brawo Maju!

Zachęcamy rodziców do odwiedzenia naszej biblioteki.

Przy zapisie potrzebny PESEL dziecka.