DANE KONTAKTOWE

Biblioteka Publiczna w Mikołajkach

ul. Kolejowa 6,11- 730 Mikołajki

Wiosenna zbiórka książek zakończona.

Wzorem lat ubiegłych  zbieraliśmy  książki dla dzieci i młodzieży w dobrym stanie, niezniszczone.

Akcja trwała od 1.03.2018 do 31.03.2018 pod hasłem "Podzielmy się książkami, z których wyrośliśmy". W tym roku przekazaliśmy 122 książki do Domy Dziecka w Mrągowie.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy pomogli nam uzbierać tak dużą ilość kolorowych książeczek dla dzieci.