"EKSPANSJA  MIŁOŚCI" W ABC

21.02.018  o godz.17.00 w sali klubu czytelniczego ABC odbyła się długo oczekiwana promocja tomiku wierszy Pauliny Popielarz pt."Ekspansja miłości".

Swoją obecnością uświetnili ją liczni goście min. Burmistrz Miasta  Mikołajki Piotr Jakubowski wraz z małżonką, członkowie Mikołajskiego Klubu Poezji, Dyskusyjnego Klubu Książki oraz słuchaczki Uniwersytetu III Wieku.

Uroczystość  poprowadziła  pani Renata, kierownik biblioteki.

Dekoracje i przygaszone światła przeniosły widzów pod gwiaździste niebo. Tutaj czas przestał płynąć. Widzowie chłonęli emocje płynące z wierszy bohaterki wieczoru.

Recytowane przez członków Mikołajskiego klubu Poezji poruszyły nie tylko widzów, ale i sama Paulinę.

Magiczny klimat uzupełniały wzruszające dźwięki utworów skomponowanych i śpiewanych przez naszą poetkę. Ekspansja miłości, różne jej oblicza i smak ukazane w jej twórczości zdobyły serca widowni.

Spotkanie wzbogacił występ Marty Kiśluk młodej wokalistki z Mikołajek.

Na koniec utalentowane Panie z Uniwersytetu III Wieku zaprezentowały kilka lekkich i rytmicznych utworów, które wprawiły wszystkich w doskonały nastrój.

Gdy na scenie zgasły światła, goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego można podzielić się wrażeniami i porozmawiać z autorką, a także zakupić najnowszy tomik wraz z dedykacją.

Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne niezapomniane spotkania poetyckie.

autor: Urszula Adamus

uczestniczka spotkania