PODOPIECZNI

ŚRODOWISKOWEGO  DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

W BIBLIOTECE

22.02.2018  o godz. 10.00 w czytelni biblioteki gościliśmy pensjonariuszy Środowiskowego Domu Samopomocy w Mikołajkach. Była to ich pierwsza wizyta w  bibliotece publicznej.

Na początku kierownik biblioteki powitała przybyłych gości. Następnie były czytane wiersze naszych lokalnych poetów, które  przypadły do gustu.Było miło i sympatycznie.

Dziękujemy paniom ze Środowiskowego Domu Samopomocy - pani Dębek i pani Barbarze Archackiej za zorganizowania spotkania.