TEATR  PRZY STOLIKU

na sztukę

DZIWKA Z OHIO

26.02.2018 godz.18.00 klub czytelniczy ABC

Sztuka najbardziej znanego na świecie izraelskiego dramaturga to brawurowy seans humoru, refleksji, metafizyki i mądrości. Oto w urodzinowy wieczór mężczyzna w podeszłym już wieku pragnie zrealizować swoje wielkie marzenie - namiętny wieczór z … z dziewczyną z ulicy. Z tą niecodzienną prośbą zwraca się do syna. Dochodzi do spotkania, które z sytuacji komicznej wkrótce przeradza się we wzruszającą przypowieść o nieuchronności przemijania, o potrzebie miłości, bliskości, o samotności, ale i pogodzie ducha, która pozwala akceptować życie nawet w najbardziej trudnych jego momentach.

Czytają: Alicja Kochańska, Dawid Dziarkowski, Artur Steranko

Wstęp wolny!